Yazın Blazer Ceket Giyme Rehberi

Sıcak havalarda ofise ya da davetlere blazer ceket giymeniz gerekiyorsa size verebileceğimiz birkaç formül var. Hazırsanız başlayalım…

FABRIKA_01_0128_02Blazer Ceket + Basic Tshirt
Sıcaklarla aranızı iyi tutmak için blazer ceketinizi gömlek yerine tshirtlerle kombinlemeyi deneyin. Özellikle basic tshirtlerle çok iyi anlaşan blazer ceketler aynı zamanda modern stilin kusursuz ikilisi olmaya aday.

FABRIKA_LB_25_1383Blazer Ceket + Şort
Dengeli bir stil sunan şort ve blazer ceket ikilisi tam bir yaz fenomeni. Zıt renklerle daha çarpıcı hale gelirken tek renk uyumuyla takım elbise hissi oluşturan bu ikili ofis için en rahat kombinlerden…

FABRIKA_LB_35_1843Blazer Ceket + Denim
Blazer ceketi gündelik stile uyarlamanın en cool yolu denimden geçiyor. Denim pantolon ya da gömlekle genç bir tarz yakalamak için blazer ceketin renk paletini indigo ve grilerden seçmeyi unutmayın.

FABRIKA_LB_27_1457Blazer Ceket + Sneaker
Yaz davetleri için yeni nesil centilmen stilinin formülü karşınızda! Sneakerların sportif tavrıyla buluşan efsane ceketlerde öncelik sırası sezon trendi kruvazenin.

FABRIKA_LB_42_2166Anahtar Parça: Astarsız Blazer Ceket
Astarsız blazer ceketler, tüm formüllerin dışında tek başına size rehberlik etmeye hazır. Astarsız oluşuyla hem sıcaklara karşı tedbirli duran hem de vücudunuzun formunu daha iyi gösteren bu ceket tam bir kurtarıcı niteliğinde.