Yaz Düğünlerine Pratik Öneriler

Havalar yeteri kadar güzelleştiyse düğün sezonu başlasın! Siz de güzel bir havada, sevdiklerinizle birlikte, güzel bir kır düğünü hayali kuruyorsanız tam size göre birkaç önerimiz var.

Çok küçük dokunuşlarla düğününüze farklılık ve eğlence katmak için ilham panomuzu keşfetmeye ne dersiniz? İşte öneriler…

1-tabela Karşılama Ekibi
Düğünün konseptine göre çok basit birkaç malzemeyle davetliler için güzel bir karşılama ekibi kurabilirsiniz.

2-çiçek En Yeşil Hatıra
Nikah şekerleri form değiştireli çok uzun zaman oldu. Artık düğünlerden geriye daha farklı hatıralar kalıyor. Siz de bu trende ayak uydurup konuklarınıza küçük bitkiler hediye etmeye ne dersiniz?

3-içecek Kokteyl Saati
Sıcak yaz düğünlerine serinlik katarken gecenin eğlence dozunu arttıran içecekler olmazsa olmazlardan. Özellikle vintage kavanozlarda ev yapımı görünümlü içecekler kır konseptine çok yakışıyor.

4-ayakkabı Dans Zamanı
Kır düğünlerinin en zor tarafının sivri topuklular üzerinde ayakta kalmak olduğunu düşünürsek bu fikir davetlileri çok memnun edebilir. Davetlilerin ayakkabılarına özel bir alan yaparak gece boyu özgürce dans etmenin sırrını verebilirsiniz.

5-ışık Düğün Işıkları
Düğün mekanı kırsa gösterişli dekorları unutun ve geceye bolca ışık katın. Bu konuda eski görünümlü ampüllerden ve mumlardan yardım alabilirsiniz.

6-çocuk Çocukları Da Unutmadık
Hemen hemen her düğünde gelip gelmemeleri gündem konularından biri olan çocuklar için özel bir alan oluşturmaya ne dersiniz? Bu sayede tüm çocukları dans pistinden uzak tutarak keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.