Yaz Davetlerine Hazır Mısınız?

Yazın gelişiyle hareketlenen davetler için alışverişe çıkmaya hazır mısınız? Sezon trendleri ve klasiklerden oluşturduğumuz bu önerilere bakmadan alışveriş listenizi tamamlamayın. İşte karşınızda davetlerin stil ikonları…

1 Omuzlar Fora
Sezonun yükselen trendi omuz dekoltesi bu yaz denemeniz gereken en hit trendlerden. Gece elbiselerinde zarif bir tarzı da beraberinde getiren bu trend modern şıklığı davete taşımak için ideal.

2 Pliselerin Eğlenceli Tavrı
Hareketli bir davet stilinin başrolü pliselere ait. Eğlenceli bir tarza sahip uçuş uçuş elbiseler özellikle davetlerde dans ederken size eşlik etmeye hazır.

3 Mavinin En Güçlü Tonu
Bu sezonun en güçlü rengi hiç şüphesiz mavi! Gündelik stilde pastel tonları öne çıkarken kobalt mavi tonları da özel gecelerdeki yerini alıyor.

4 Detaylarda Metalik Etki
Siyahın sadeliğini detaylarla hareketlendirmenin sırrı metalik aksesuarlarda saklı. Straplez formlu elbisenin üst kısmındaki gold detay davetteki en şık aksesuarınız olma görevini de üstleniyor.

5Sportif Şıklık
Vücudu saran net formlar transparan ve file gibi sportif detaylarla buluşunca yaz davetlerinin stil kodlarında sportif tavır öne çıkıyor. İşte karşınızda abartıdan uzak sportif şıklık.