Top 5 Sıcak Yaz Trendi

Yazın en sıcak günlerinde gardırop detoksuna ihtiyacınız varsa, sizin için seçtiğimiz 5 sezon trendinden yardım almaya ne dersiniz? İşte top 5 yaz trendi…

hasır dokular
1-Hasır Dokular
Bu sezon aksesuarlarda hasır dokular ön planda. Şapka, çanta hatta sandalet gibi birçok aksesuarda karşımıza çıkan bu trend özellikle tatil stillerinin kilit noktasını oluşturuyor.

omuzlar fora 2-Omuzlar Fora
Yazın dekoltesi omuzlarda. Düşük omuzlu bluz ve elbiselerle “omuzlar fora” komutunu verdiren bu trend, özellikle beyaz ve havacı mavi tonlarında çok daha dikkat çekici.

taşlı bileklikler 3-Taşlı Bileklikler
Aksesuar tutkunlarının en meşhur hareketidir tatile gittikleri yerden oraya özgü takılar almak. Tatile gidemiyorsanız ya da işinizi riske atmak istemiyorsanız rengarenk taşlı bilekliklerle stilinizi tamamlamanız mümkün.

beller yukarı4-Beller Yukarı
Beller yukarı dedirten yüksek bel şortlar, natürel ton ve dokularla buluşarak sıcak yaz aylarının kurtarıcısı olmaya aday. Özellikle beyaz parçalarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

eller serbest 5-Eller Serbest
Sıcak havalarda tüm yüklerinizi bir tarafa bırakmak istiyorsanız sırt çantasıyla eller serbest moduna geçebilirsiniz. Bu sayede hem tatilde hem de şehirde hareket özgürlüğünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sadece 5 parçayla gardırobunuzu sıcak yaz günlerine hazırlak istiyorsanız şimdi alışveriş zamanı!