Tek Renk Giyme Tüyoları

Sezonun renk kodlarını en güçlü yorumlarıyla kombinleyerek stilinize deneysellik katmaya ne dersiniz? Aynı renk tonlarının tek bir kombinde buluştuğu “ton sür ton” trendi ile çabasız stilin tüyolarını keşfedin.

Slide1 Sofistike Beyaz
Beyaz ve ekru tonları zarif ve modern duruşuyla sofistike bir tavrın renk kodun oluşturuyor. Bu rengi baştan aşağa giyerek stilinize iddia katmak mümkün. Özellikle elbise ceket kombinleri ve topuklular bu rengin en güçlü parçalarından…

Slide2 Natürel Haki
İster kalem etek ve gömlekle ofise, isterseniz de rahat formlarla hafta sonuna… Haki bu yazın yükselen rengi, onu full kombinde kullanmak ise sezonun en dikkat çekici hareketi! Özellikle kahverengi aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Slide3 Marin Esintili Lacivert
Birkaç sezondur siyahla yarışan lacivert, yazın vazgeçilmezi marin trendinin habercisi. Şehirde marin etkisi için de ideal olan bu rengi tüm parçalarda kullanırken aralarda beyaz tonlarından yardım almayı deneyebilirsiniz.

Slide4 Dinamik Mavi
Mavinin en canlı tonu sezon renkleri arasında yerini aldı. İlk bakışta tüm dikkatleri üzerine çeken bu rengi ton sür ton şeklinde yorumlayarak iddiayı zirveye taşıyabilirsiniz. Özellikle topuklularla çok daha feminen bir stil yaratmak mümkün.

Slide6 Romantik Pastel
Pudra pembesinden sarısına her tonuyla romantik tarzından ödün vermeyen pasteller modern formlarla birlikte çok daha dikkat çekici. Baştan aşağı giyildiğinde zarif ve bir o kadar da iddialı görünen bu renkler ofis stilinin de favorisi.

Slide5 Güçlü Siyah
Zamansız renk denince ilk akla gelen siyah, kendi tonlarıyla kombinlenme konusunda da tam bir profesyonel. Her stile uyum sağlayan bu rengi ton sür ton trendiyle uygulamak için kışı beklemenize gereke yok çünkü siyah mevsimsiz renkler arasında çoktan yerini aldı.